Autor:
Pexels

Tartu Ülikooli teadlased töötasid välja uue keskkonnasõbraliku ehitusmaterjali

Ehitusmaterjalide tootmisel paiskub õhku märkimisväärne hulk kasvuhoonegaase. Tartu Ülikooli teadlased on aga välja töötanud riisi tootmise kõrvalprodukti ehk riisiaganaid sisaldava uue keskkonnasõbraliku ehitusmaterjali. Kui hetkel käimasolev katseaeg läheb edukalt, on lootust, et materjal võetakse laiemalt kasutusse.

Kuula lähemalt ERRist ja loe samal teemal Novaatorist artiklit Eesti teadlaste abiga kerkivad Keenias riisituhast elumajad".

Ajakirjanike vestlusring

Keerukate teemade selgitamisel on teadlased ajakirjanikele väga oodatud partnerid

Kaasprofessor Alar Jänes hoidmas TÜ keemia instituudis komplekteeritud tsink-ioon-hübriidsuperkondensaatori prototüüpi

Kuidas rahuldada inimkonna kasvavat energiavajadust?

Doktorant teeb laval ettekannet

Kalendrisse kirja: doktorantide kolme minuti loengute konkurss toimub 2. oktoobril