Andres Tennus

Erki Enkvist valiti loodus- ja täppisteadustevaldkonna nõukokku

22. mail toimunud nõukogude valimiskomisjoni e-hääletusel valiti keemia instituudi bioorgaanilise keemia kaasprofessor Erki Enkvist loodus- ja täppisteadustevaldkonna nõukokku.

Bioorgaanilise keemia kaasprofessor Erki Enkvist
Bioorgaanilise keemia kaasprofessor Erki Enkvist (autor: Romet Peedumäe)

25. aprillil kogunes valdkondade nõukogude valimiskomisjon, kes registreeris 46 akadeemiliste töötajate esindajate kandidaati. E-valimised toimusid 21. ja 22.mail.

Valdkonna nõukogu, mida juhib dekaan ja mille tööd korraldab dekanaat, koosneb 25 liikmest. Nende hulka kuuluvad dekaan, instituutide juhid, kolledžite direktorid, viis üliõpilast, kolm nõukogu enda nimetatud liiget ja valdkonna akadeemiliste töötajate valitud esindajad. Nõukogu pädevuses on valdkonna arengukavade ja eelarve vastuvõtmine.

Loodus- ja täppisteaduste nõukokku valiti Tartu Ülikooli keemia instituudi bioorgaanilise keemia kaasprofessor Erki Enkvist. "Ma tänan kõiki, kes oma hääle andsid! Eelkäija Ago Rinkeni abiga tutvun nõukogu tööga ning annan endast parima, et esindada TÜ keemia instituuti ja edastada töötajatele tähtsat informatsiooni," ütles Enkvist.

Akadeemiliste töötajate esindajad valitakse nõukogudesse kolmeks aastaks ning nende volitused algavad juulis.

Austame erinevusi märgised

Tartu Ülikooli tunnustati taas kvaliteedimärgisega „Austame erinevusi“

Tartu Ülikooli peahoone

Algab ülikooli uue arengukava koostamine