Kaspar Koolmeister

Patendiõiguse ekspert Ian Tollett jagab seminaril praktilisi nõuandeid oma leiutise kaitsmiseks

22. novembril kl 14 räägib patendivolinik Ian Tollett sellest, kuidas kaitsta patendiga teadusavastust või leiutist. Seminar toimub Tartu Ülikooli Chemicumi (Ravila 14a) ruumis 1020. Oodatud on kõik huvilised.

Ian Tollett jagab seminaril praktilisi nõuandeid, kuidas ja mida pidada silmas oma intellektuaalomandi kaitsmisel. Ingliskeelne seminar kestab kaks tundi. Osalemiseks tuleb registreeruda

Oxfordi Ülikoolist keemia magistrikraadi saanud Tollett on Londonis tegutsevas Williams Powelli büroos Euroopa patendivolinik ja patendiõiguse ekspert, kel on 30-aastane kogemus intellektuaalomandi kaitsmisel. Alates 2014. aastast nõustab ta Tartu Ülikooli hargettevõtteid ja teadlasi patentide taotlemisel.

Huy Qui Vinh Nguyen kaitseb doktoritööd „Süsinikule sadestatud Pt-CeO2 katalüsaatorite väljatöötamine prootonvahetusmembraan kütuseelementidele“

16. augustil kell 11.15 kaitseb Huy Qui Vinh Nguyen oma doktoritööd „Süsinikule sadestatud Pt-CeO2 katalüsaatorite väljatöötamine prootonvahetusmembraan kütuseelementidele“.

Kerli Martin kaitseb doktoritööd „Recognition of carboxylates by synthetic receptors - from structure-affinity studies to solid-contact anion-selective electrode prototyping“

7. augustil kell 10.15 kaitseb Kerli Martin doktoritööd „Recognition of carboxylates by synthetic receptors - from structure-affinity studies to solid-contact anion-selective electrode prototyping“.
Ajakirjanike vestlusring

Keerukate teemade selgitamisel on teadlased ajakirjanikele väga oodatud partnerid