Autor:
Kaspar Koolmeister

Patendiõiguse ekspert Ian Tollett jagab seminaril praktilisi nõuandeid oma leiutise kaitsmiseks

22. novembril kl 14 räägib patendivolinik Ian Tollett sellest, kuidas kaitsta patendiga teadusavastust või leiutist. Seminar toimub Tartu Ülikooli Chemicumi (Ravila 14a) ruumis 1020. Oodatud on kõik huvilised. 

Ian Tollett jagab seminaril praktilisi nõuandeid, kuidas ja mida pidada silmas oma intellektuaalomandi kaitsmisel. Ingliskeelne seminar kestab kaks tundi. Osalemiseks tuleb registreeruda

Oxfordi Ülikoolist keemia magistrikraadi saanud Tollett on Londonis tegutsevas Williams Powelli büroos Euroopa patendivolinik ja patendiõiguse ekspert, kel on 30-aastane kogemus intellektuaalomandi kaitsmisel. Alates 2014. aastast nõustab ta Tartu Ülikooli hargettevõtteid ja teadlasi patentide taotlemisel.

Yogesh Kumar kaitseb doktoritööd „M-N4 makrotsüklilised katalüsaatorid hapniku redutseerumis- ja eraldumisreaktsiooni elektrokatalüüsiks“

21. detsember kell 10.15 kaitseb Yogesh Kumar keemia erialal doktoritööd „M-N4 macrocycle-based catalysts for electrocatalysis of oxygen reduction and oxygen evolution​​​​​​​“ („M-N4 makrotsüklilised katalüsaatorid hapniku redutseerumis- ja eraldumisreaktsiooni elektrokatalüüsiks“).
Teadlaste vestlusring Õiglase Ülemineku Foorumil

Ida-Virumaa üleminekul kestlikumale majandusmudelile oodatakse suurt tuge teaduse ja ettevõtluse koostööst

Katse

Alexei Kornyshevi loeng “Understanding ionic liquids: in the bulk, at in nano confinement ”