Autor:
Andero Kalju

Keemia kursused õpilastele alustavad taas

27. märtsil alustab gümnasistidele mõeldud e-kursus „Huvitav keemia“, mille abil on võimalik ennast ette valmistada  sisseastumiskatseteks. Samal ajal alustab keemia kursus ka põhikooliõpilastele.

Keemia kursus gümnaasiumiõpilastele 27.03 - 28.05

Kursused toimuvad täielikult veebis kaheksa nädala vältel. Kogu materjal on õpilastele vabalt kättesaadav iseseisvalt kordamiseks ja omandamiseks. Igal nädalal toimub ka veebitund, mille raames lahendatakse ülikooli õppejõu eestvedamisel vastava nädala teemat käsitlevaid ülesandeid ja jagatakse pisikesi nippe ja trikke. Lisaks paljudele keemiateadmistele, mida kursuse raames saab, väljastatakse edukalt Moodle’i kursuse läbinud õpilastele ka tunnistus kursuse lõpetamise kohta.Kursuse materjalid jäävad õppijatele avatuks kuni sisseastumiseksamini. Kursusele on oodatud kõik keemiahuvilised.

Täpsem lisainfo ja registreerumine vaata siit

Keemia kursus põhikooliõpilastele 3.04 - 11.06

Kursuse eesmärgiks on anda süstemaatiline ülevaade põhikooli keemias käsitletavatest teemadest. Õppijad saavad vaadata videoid, lugeda õppematerjale, sooritada automaatkontrolliga harjutus- ja kontrollteste, esitada foorumites õppejõududele teemade kaupa küsimusi. Õppimist toetavad kord nädalas toimuvad veebiseminarid. Õppetöö toimub Tartu Ülikooli e-õppe keskkonnas Moodle.

Täpsem info ja registreerumine vaata siit.

Kursuste loojateks on Tartu Ülikooli keemia instituudi õppejõud Joana Jõgela, Heili Kasuk, Jaak Nerut, Erki Enkvist, Terje Raudsepp ja Karmen Lust, Miina Härma Gümnaasiumi õpetaja Jörgen Metsik ja Värska Gümnaasiumi õpetaja Anneli Jõgela. Õppematerjalide ja e-kursuse koostamisel abistas tehniliselt Tartu Ülikooli õppeosakonna elukestva õppe keskus.

Kursuste toimumist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Image
HTM