Autor:
Andero Kalju

Magistriõpe

Magistriõpe võimaldab spetsialiseeruda kitsamalt ja seda kaasaegsetes õpitingimustes ja laborites. Õppe läbimine annab parema kvalifikatsiooni ja ettevalmistuse tööturul läbilöömiseks. 

Oled oodatud õppima loodus- ja täppisteaduste valdkonna keemia õppekavadele: keemia ja analüütiline keemia. Vaata lähemalt paremal pool asuvast menüüst.

Pärast magistritöö kaitsmist on võimalik jätkata õpinguid doktoriõppes.

Mobiilsusaken

Meie üliõpilased (eriti magistri- ja doktoriõppes) saavad käia õppimas Saksamaal, Rootsis, Soomes ja mujal. Tutvu võimalustega omandada kogemusi ja teadmisi välisülikoolides. Loe mobiilsusakna ja õpirände kohta lähemalt.

File: Juhend.pdf (13.25 KB). 

Õppetoetused ja stipendiumid

Sellelt lehelt leiad infot õppetoetuste ja stipendiumide kohta, mida on võimalik Tartu Ülikooli üliõpilasena taotleda. Nende määramisel arvestatakse enamasti õppeedukust või majanduslikku olukorda. 

Keemia instituut annab välja Alan Roy Katritzky stipendiumi, mis on loodud Tartu Ülikooli audoktori professor Alan Roy Katritzky (18.08.1928 – 10.02.2014) mälestuseks. Stipendiumi eesmärk on populariseerida keemiaalaseid õpinguid ja teadustööd. Loe täpsemalt taotlemise kohta:



Loodus- ja täppisteaduste valdkonna lõputöö täpsustavad juhendid ja põhimõtted ning avalduste vormid

Loodus- ja täppisteaduste valdkonnas on vastu võetud täpsustavad õigusaktid lõputööde juhiste, kaitsmise korra, vabade õppekohtade täitmise ja muu osas. Vaata lähemalt siit.

Kaitsmised

Keemia magistritööde kaitsmised toimuvad 40. õppenädalal. Vaata ka: 

#õppimine
ürhituse flair

TÜ Füüsika, keemia ja materjaliteaduse õppekava tutvustuspäev

#õppimine #sisseastumine
Peamaja

Tartu Ülikooli võõrkeelsesse esimese astme õppesse saab kandideerida 15. aprillini ja magistriõppe eestikeelsetele erialadele 28. juunini